Kuidas hoiduda mittekvaliteetse materjali kasutamisest

Plaadipunkt AS soovib teavitada oma lugupeetuid kliente, et:

alati peab ja saab enne materjalide paigaldamist kontrollida ning kõrvale panna võimalikud defektsed materjalid neid paigaldamata.
Paigaldada ei tohi materjale millel on selgelt näha defekte nagu: varjundi ”valed” variatsioonid, killud, mõrad, mosaiikide korrapäratus, katkised plaadid, kaliibri erinevused, lineaarsuse puudulikus jne.
Paigaldustöid peab tegema tootja tehase või Plaadipunkti poolt antud juhiseid järgides

Professionaalist töömees (plaatija, krohvija, vaibapaigaldaja jne), kes enne paigaldamist kindlasti peab oma kätes hoidma igat materjali tükki, peabki sellised vigased materjalid kõrvale panema! Tooteid, mida arvatakse olevat defektsed, ei tohi paigaldada!

Ostja peab koheselt esitama pretensiooni/ nõude Plaadipunkt AS´ile, kes vahetab defektse toote välja juhul kui kaebus on õigustatud.

Plaadipunkt AS ei hüvita defektse materjali paigaldamisega tekkinud lisa töid, paigalduskulusid, asendusmaterjale, defektse materjali eemaldamisega ja/või eemaldustöödest tekkinud purustusi.
 

Ostja peab esitama reklamatsiooniga koos ostu dokumendi (arve, sularaha-arve), tõendamaks, et kaup on ostetud Plaadipunkt AS salongidest.
 

* Plaadipunkt AS müüdut kaupa tagasi ei osta.