Värvid, impregneerid, kaitsekihid

Värvid, impregneerid, kaitsekihid

BETOONI KAITSE-, KATTE- JA VIIMISTLUSMATERJALID

Impregneerid

CL-BREMS

CL-Brems on lahustivaba, värvitu, vett tõrjuva omadusega immutusvahend kaitsmata betoonile ja mineraalsetele pindadele kloriidide tõrjeks. Cl-brems on hingav ning ei moodusta pindadele kilekihti. Toode on tunnustatud Norwegian Public Roads Administration poolt betoonsildade kaitsena. Kasutamine: kaid, betoonfassaadid, eksponeeritav betoon, garaaË›id ja betoonsillad. Paigaldamine kuivale betoonpinnale pintsli, rulli või pritsi abil. Parima tulemuse annab 2 kordne katmine. Teine kiht paigaldada koheselt  pärast esimese kihi imbumist betooni.

Kulu 300-400 gr/m2 (2 kihti). Pakend 20 kg plekknõu. Koostis: silaanide baasil lahustivaba vedelik.

CUR-IMP

UV kindel, värvitu, karboniseerumist tõkestav ning SO2 ühendite ees kaitsev betooni kaitsevahend värskelt valatud betoonpindadele kandmiseks. Samas hoiab ära betooni kiirkuivamise, säilitades optimaalseid tingimusi kivinemisel. Üle värvitav Cem-Elastic, Elastic ja Redisan toodetega. Pindade parandustel parandussegudega mitmes kihis, erinevate kihtide vahele ja epoksü tasandussegude alla Cur-Imp mitte kasutada. Pindadele kanda pintsli, rulli või pritsiga.

Kulu 150- 300 gr/m2 (üks kiht). Pakend: 18 l anum; 180 l anum. Koostis: methakrülaat polümeer + white spirit.

MAPECRETE STAIN

PROTECTION

Betoon - ja kivipindade kaitsevahend. Hüdriõlil põhinev vett-tõrjuv ja sileda või poleeritud betoonpinna ning looduskivide pinnakate. Eriti sobilik betoonist  tööstus-, kaubandus ja laopõrandatele - kergendab pesemist ja puhastamist, seega vähendab hoolduskulusid. Värvitu. Kulu: 100- 300 gr. m² - le
STENIMPREGNERING C1 Impregneer betoonpindadele
ANTIPLUVIOL S Vett (sademeid) tõrjuv siloksaanide baasil impregneer tellis ja betoonpindadele. Pealekantavate kihtide arv oleneb seina imavusest. 
MAPECURE E

Kasutatakse värskelt valatud betoonpindade tõkestamiseks kiire kuivamise eest päikese või tuule mõjul. Parklate, lennuväljade, tammide, sildade, kanalite, reservuaaride jt betoonehitiste betoonitöödel. Moodustab kaitstavale pinnale vee eraldumist takistava kihi. Kasutada +5ËšC kuni +30ËšC. Vihmakindel 2-3 h möödudes. Lubatud lahjendada veega 1:1.

Kulu 70-100 gr/m2. Pakend: 25 kg kanistrid; 200 l tünnid. Vesiemulsioon.


Värvid

MALECH

Aluskrunt Elastocolorile. Krunt betoon- ja tsementpindadele enne lõpliku viimistluskihi kandmist. Sobib kasutamiseks varem värvitud  ja puuduliku ventilatsiooniga ruumides. Mitte kasutada metallil, märgadel pindadel ning temperatuuril alla +10?C! Vihmakindel 12 h möödumisel, üle värvitav olenevalt keskkonnast 4- 24 h möödudes. Lubatud lahjendada veega kuni 50% ulatuses.

Kulu 100- 150 gr/m2 tulenevalt  pindade poorsusest. Pakend: 10 kg plastnõu. Lahustivaba akrüülkrunt.

ELASTOCOLOR

Elastne, veekindel akrüülvärv agressiivse õhusaaste kaitseks . Betoonpindade ja -fassaadide elastne, veekindel kuid „hingav“, õhusaaste eest kaitset pakkuv värv. Katab ka peened praod. Värvitavad pinnad enne kruntida Malechiga.

Kulu 200-400 gr/m2. Pakend 20 kg plastnõu. Akrüülvaigu baasil vesidispersioonvärv.

 

 

MAPECOAT I

Mittetoksiline ja happekindel epoküvärv betoonpindadele . Kahekomponentne värv betooni katmiseks toiduainete tööstuses, veehoidlate, veepuhastusmahutite, ladude , hoidlate, kasvuhoonete jms. kaitseks. Moodustab vee- ja niiskuskindla mittetoksilise kaitse. Toonitav. 18 h möödudes võib paigaldada teise kihi, kuid mitte hiljem kui 24 h möödumisel, et tagada kihtide ühildumine. Värvitavate pindade temperatuur min. +3 C.

Kulu 200-400 gr/m2. Pakend 5 kg (4 kg komp A+ 1 kg B).

MAPECOAT W

Vesialuseline, happekindel ja kergelt puhastatav epoksüvärv betoonpindadele . Kahekomponentne värv betooni katmiseks toiduainete tööstuses, veehoidlate, veepuhastusmahutite, ladude , hoidlate, kasvuhoonete jms. kaitseks. Moodustab vee- ja niiskuskindla mittetoksilise kaitse. Toonitav. 18 h möödudes võib paigaldada teise kihi, kuid mitte hiljem kui 24 h möödumisel, et tagada kihtide ühildumine. Värvitavate pindade temperatuur min. +10 C.

Kulu 200-400 gr/m2. Pakend 5 kg.

ELASTOCOLOR RASANTE

Ühekomponentne, fiibriga tugevdatud elastne vesialuseline värvipasta tsement- ja betoonpindadele . Elastocolor Rasante on silutav poore ja pragusid täitev pasta/värv tsement- ja betoonpindadele. Värvi võib tugevdada armeerimisvõrguga. Elastocolor Rasantega kaetavad pinnad tuleb soovituslikult enne töödelda krundiga Malech, olenevalt pindade poorsusest. Värvipastale võib lisada kuni 30% puhast ja kuiva liiva., teraga 0,1-0,3 mm. Paigaldamine metallist silutiga ja ka pritsides. Toode on saadaval laias värvivalikus (NCS Colour Codes).

Kulu 400-700 gr/m2 üks kiht. Pakend: 20 kg plastnõu. Vesialuseline akrüülvärv.

ELASTOCOLOR RASANTE SF

Ühekomponentne, fiibriga tugevdatud elastne vesialuseline kvartsliivaga värvipasta tsement- ja betoonpindadele. Elastocolor Rasante SF on poore ja pragusid täitev kvartsliivaga pasta/värv tsement- ja betoonpindadele. Värvi võib tugevdada armeerimisvõrguga. Pindade mitmekordsel katmisel oodata järjekordse kihiga 24 h.  Elastocolor Rasantega kaetavad pinnad tuleb soovituslikult, olenevalt pindade poorsusest, enne töödelda krundiga Malech. Paigaldamine metallist kelluga või ka pritsiga. Lõplik viimistlus plastikust siluti või märja käsnaga. Toode on saadaval laias värvivalikus.

Kulu 700-800 gr/m2 üks kiht. Pakend 20 kg plastnõu. Vesialuseline kvartsliivaga akrüülvärv

 

Membraanid

MAPELASTIC 

Väga elastse veekindla ja sooladele vastupidava kihi moodustamiseks betoonile, eriti sobilik juuspragudega betooni katmiseks. Segu valmistamiseks segatakse kaks komponenti omavahel, vett või lahusteid lisamata. Valmis segu kantakse puhtale ja eelnevalt veega niisutatud pinnale pahtlilabida või pintsliga. Kahe eraldi paigaldava  kihi soovituslik paksus kokku ca 2 mm. Esimene 1,5 mm, teine 0,5 mm. Teine kiht esimese täielikul kuivamisel. Paigaldamisel võib kasutada ka armeerimisvõrku Fibreglass Mesh (alusekindel), mis surutakse esimesse värskesse Mapelasticu kihti.

Kulu 1,7 kg/m2 per 1 mm. Pakend 32 kg kott (A komponent 24 kg kott pluss B 8 kg plastnõu). Tsemendi baasil lisaainetega segu.

CEM-ELASTIC

Elastne kaitsekiht sildadele, kaidele jt betoonehitistele. Kahekomponentne tsementsegu. Pragusid täitev, elastne ja külmakindel kaitsekiht betoonehitistele, kaitsmaks soolade ja keskkonnamõjude eest. Saadaval valge ja kahte halli tooni. Paigaldamine pintsli, rulli või pihustiga soovitavalt 2-4 korda.

Kulu 300-450 gr/m2. Pakend: 35 kg (A+B).

DURESIL EB

Bituumen-epoksüvärv maa-aluste ja pinnases olevate betoon- ja teraspindade happekindlaks ja korrodeerumise kaitsmiseks. Mahutid, torustikud, tsisternid ja r/betoonehitised. Soovitatavalt mitte kasutada alla + 5? C. Tolmukuiv 5-6 h, täielikult 48 h möödumisel. Joogiveega kontaktiks kasutada Mapecoat I 24.

Kulu 400-450 gr/ m2. 10 kg (5 kg A komp+ 5 kg B).


JUHENDEID:

1. Betoonpindade parandused
2. Pragunenud raudbetoonpinnad

VÄRVIKAART epoksümaterjalidele

Tulemusi ei leitud!