Krundid ja veetõkked

Krundid ja veetõkked

MAPELASTIC- basseinide jt betoonkonstruktsioonide kemikaalidekindel elastne veetõkkemembraan (referentsid)

PRIMER G

Niiskuskindel vesidispersioonvõõp, tsement-, kips-, gaasbetoonpindade kruntimiseks. Parandab sideainete, liimide ja värvide naket aluspinnaga. Segamisvahekord veega 1:3. Rasketel, nõrkadel pindadel 1 : 2.

Kulu: 100-200 gr/m2.

PRIMER  S

Veekindel vesidispersioonvõõp kips-, puitlaast,- vineer- ja muudele  absorbeeruvatele pindadele.

Kulu: 100 g/m² katmiskorra kohta. Katta  kaks korda.

MAPEPRIM SP

Lahustivaba 2 komponendist koosnev nakkekrunt, ükskõik millistele pindadele.

Kulu: 100-200g/m².

PLASTIMUL

Bituumenemulsioon kaitsevõõp vundamentidele, betoonist ja tellistest mahutitele, vanade katuste remondiks. Vastupidav ultraviolettkiirgusele ja veerõhule kuni 2 baari. Võib segada tsemendiga.

Kulu: hüdroisol.  0,5-1,0 kg/m², soojuselementide kleepimisel 2-3 kg/m².

EPOFLEX  

Elastne kahekomponentne epoksiid veetõke dushiruumide, vannitubade põrandate, terrasside ja rõdude veekindlaks muutmiseks - english.

Kulu: 1,5 kg/m² paksusmillimeetri kohta.

MAPEGUM WPS

Kiirelt kuivav elastne veetõke siseruumidele. Elastne veetõke dushiruumide, vannitubade, köökide jt. seinte ja põrandate ( ka küttega) veekindlaks muutmiseks enne plaatimist keraamiliste või looduskivist plaatidega.

Kulu: 1,45 kg/m² paksusmillimeetri kohta.

MAPEGUM EPX

Kahekomponentne kemikaalidekindel elastne epoksü-veetõkkemembraan tööstustele, toiduainetööstustele ja laohoonetele keraamiliste plaatidega kaetud põrandatel.

Kulu: 1,45 kg/m² paksusmillimeetri kohta.

MAPEGUM PU1K

Ühekomponentne lahustivaba elastne polüuretaanmembraan keraamiliste plaatide aluseks veetõkkeks ning samas paigaldamiseks n rõdudel ja terrassidel.

Kulu: 1,4 kg/m² paksusmillimeetri kohta.

MAPELASTIC

Kahekomponentne (komponent A 24  kg + komponent B 8 kg) püsielastne tsementmört betoonpindade veekindlaks muutmisel. Kaitseb betoonpindu efektiivselt CO2, SO2, kloriidide ja sulfaatide vastu.

Kulu: 1,7 kg/m² paksusmillimeetri kohta - english ; vene k.

MAPELASTIC SMART

Pintsli või rulliga paigaldatav kahekomponentne (komponent A 20  kg + komponent B 10 kg) tsementmembraan betoonpindade veekindlaks muutmisel ja kemikaalide eest kaitsmisel. Kaitseb betoonpindu efektiivselt CO2, SO2, kloriidide ja sulfaatide vastu.

Kulu: 1,6 kg/m² paksusmillimeetri kohta.  Min. kasutustemperatuur -10ºC.  Vene k. 

ELASTOCOLOR WATERPROOF

Elastne akrüülvaikudel vesialuseline värv hüdrotõkkemembraanide Mapelastic ja Mapelasti Smart ülevärvimiseks basseinides, parapettidel, fassaadidel jne. Kaitseb pindu happevihmade eest ning on vastupidav kõikidele ilmastikutingimustele.

Kulu 0,5-0,7 kg/m2.

IDROSILEX PRONTO

PLANISEAL 88 Kasutusvalmis tsementmört igasuguse läbiva niiskuse tõkestamiseks. Kasutatakse sise- ja välisseinte, basseinide, veehoidlate, niisutuskanalite veekindlaks muutmisel(ka negatiivse surve korral) Elastsuse saavutamiseks lisada ISOLASTIC’ut.

Kulu: 1,6 kg/m² paksusmillimeetri kohta. 

ABIMATERJALID:

MAPEBAND                    

Tugev armeeritud polüesterlint elastsete vettpidavate vuukide ja konstruktsioonide nurkade  ehitamiseks nii sise- kui välistingimustes. Kasutamiseks n koos MAPELASTIC ja MAPEGUM toodetega. Liimimiseks ADESILEX  PG1

JUHENDEID:

1. Mapei lahendus basseinide ehitamiseks
   Inglise keelne juhend

2. Märgade ruumide ehitamine Mapei toodetega

3. Juhend valimaks õiget veetõket

Tulemusi ei leitud!