Vuugitäited ja abimaterjalid

MAPEI vuugitoonide tabel - vaata lähemalt!

KERACOLOR

(CG2WA) - FF Vuugitäide 0- 6 mm vuukidele. GG: 4 - 15 mm vuukidele.   Keraamilistest plaatidest, klaasmosaiigist, looduslikest kividest ja plastikseinaplaatidest seinte ja põrandate vuukide täitmiseks sees ja väljas. Probleemsetel pindadel lisada FUGOLASTIC-ut!

Kulu: 0,4-1,0  kg/m².

ULTRACOLOR PLUS

(CG2WA) - Kiirkivinev vuugitäide 2 kuni 20 mm laiuste vuukide täitmiseks sees ja väljas. Vetthülgava DropEffect ja hallitusvastase BioBlock lisanditega. Käidav 3 tunni möödudes. Ainus vuugitäide maailmas, mis vastab USA ANSI  A1 18,6-1992 normidele. 3 päeva möödumisel ületab 28 päevale esitatavad minimaalnõudmised. Survetugevus 3 tundi peale vuukimist 12 N/mm², lõplik survetugevus 28 N/mm².

Kulu: 0,4-1,5  kg/m².   русский

KERAPOXY (R2T); (RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide kõikidele plaaditüüpidele, nii sees kui ka väljas. Vajalik põranda ja seinte vuukide täiteks kui on kõrgendatud happelisus (piimatööstus) ja tugeva koormusega põrandad. 26 värvitooni.  русский
KERAPOXY CQ

(RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide. Lihtsa paigalduse ja kerge puhastatavuse eriti sobiv suure põrandapindade puhul. Suur mehaaniline ja keemiline vastupidavus.  21 erinevat värvitooni. Värvikaart.

KERAPOXY
DESIGN

Kahekomponentne dekoratiivvuugisegu välis- ja sisetingimustes keraamiliste plaatide, looduskivide, eriti klaasmosaiigi paigaldamiseks ja dekoreerivaks vuugitäiteks. Kerapoxy Design on võimalik segada Mapeglitter helvestega saavutamaks erilist dekoreerivat tulemust. Saadaval 7 värvitoonis ja neutraalsena.  english.
MAPESIL  AC

26 värvitooni + läbipaistev. Ühtib Ultracolor Plus värvikaardiga. Universaalne äädikapõhine hallitusvastaste lisanditega silikoon liikuvate vuukide ühendamiseks kuni 25% võimaliku paisumise või kokkutõmbega.  Temperatuuritaluvus -40°C -  +180°C. Probleemsetel pindadel krundiks Primer FD

FUGOLASTIC

Vee asendaja vuugitäitele KERACOLOR. Tõstab vuugi kulumiskindlust ja tugevust, takistab pragude teket, vähendab poorsust ja vee imavust, parandab naket plaadiga.  Vahekord:  1 osa FUGOLASTIC’ut; 3,5 osa  KERACOLOR’it.

MAPESIL LM

Neutraalne hallituskindel marmori ja looduskivi silikoon happe- ja liimainetundlike materjalide vuukide tihendamiseks. Kasutamiseks marmori, graniidi, lubjakivi, kvartsiidi, tellise jt. materjalidega. saadaval 9 värvitoonis+ värvitu.

KERANET  

Orgaaniliste hapete baasil puhastusvahend tsemendi,  lubja ja  lubjapiima, paigaldussegu ja vuugitäite jääkide, metallilt kergete roosteplekkide kõrvaldamiseks. Vedelik ja pulber. 

KERAPOXY CLEANER

Spetsiaalne pesuaine epoksiidvuugitäite jääkide puhastamiseks. Eriti efektiivne värskelt vuugitud ja pestud pinna lõplikuks puhastamiseks. Kanda pinnale ja olenevalt pinna mustusest ning eposiidvuugi vanusest lasta seista 10-15 minutist kuni mõne tunnini. Pesta käsnaga ja loputada sooja veega.

PRIMER FD

Krunt silikoonitavatele betoon-, klaas-, puit- jt. probleemsetele pindadele; sobiv ka vuugitäite katmiseks ja kaitseks  säilitades vuugi värvi ja kergendades hooldust.

Legend: segude markeering

         

Tulemusi ei leitud!