Vuugitäited ja abimaterjalid

MAPEI vuugitoonide tabel - vaata lähemalt!

KERACOLOR

(CG2WA) - FF Vuugitäide 0- 6 mm vuukidele. GG: 4 - 15 mm vuukidele.   Keraamilistest plaatidest, klaasmosaiigist, looduslikest kividest ja plastikseinaplaatidest seinte ja põrandate vuukide täitmiseks sees ja väljas. Probleemsetel pindadel lisada FUGOLASTIC-ut!

Kulu: 0,4-1,0  kg/m².

ULTRACOLOR PLUS

(CG2WA) - Kiirkivinev vuugitäide 2 kuni 20 mm laiuste vuukide täitmiseks sees ja väljas. Vetthülgava DropEffect ja hallitusvastase BioBlock lisanditega. Käidav 3 tunni möödudes. Ainus vuugitäide maailmas, mis vastab USA ANSI  A1 18,6-1992 normidele. 3 päeva möödumisel ületab 28 päevale esitatavad minimaalnõudmised. Survetugevus 3 tundi peale vuukimist 12 N/mm², lõplik survetugevus 28 N/mm². Basseine võib täita veega 24 tunni pärastKulu: 0,4-1,5  kg/m².   

KERAPOXY

(R2T); (RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide kõikidele plaaditüüpidele, nii sees kui ka väljas. Vajalik põranda ja seinte vuukide täiteks kui on kõrgendatud happelisus (piimatööstus) ja tugeva koormusega põrandad. 26 värvitooni.  

Tähtsad asjad mida silmas pidada, et Kerapoxy vuugitäitega oleks lihtsam töötada

1. Ruumi ja vuugitava pinna temperatuur peab olema ca´+25C ( kui alla, siis on Kerapoxy paks ja voolab halvasti. Näiteks juba +15C juures on väga raske vuukidesse pressida ning aine kipub kaasa rullima)
2. Kerapoxy nõu peab ka olema soe (eelnevalt seisnud soojas toas või siis näiteks eelnevalt enne kasutusele võttu võib soojas vannivees soojendada)
3. Vuugitäite teeb voolavamaks kuni 3-5% sooja ja puhta vee lisamine (NB! Seda nippi vist tehas tegelikult ei mainigi ehk siis ei luba!?)
4. Liimi kamm peab olema seina plaatimiseks 3 mm hambaga, basseini- ja põrandate plaatimisel 5 mm hambaga.
5. Vuugilabidas peab olema kõva kummist äärega
6. Vuugilabidat hoitakse vuukides 90`se nurga alla vuugitava pinna suhtes
7. Kui ruum ja segu on ca´ +25C juures soojad, siis ca 1 tunni möödudes vuukimise alustamisest peaks tekkima Kerapoxy pinnale nö nahk ja võib alustada pesu ning vuugile kuju andmisega. Tähelepanu! - pesta hästi ettevaatlikult, et vuuki välja ei pese!
8. Pesuveesse võib lisada 3%4% KERANET (Mapei) vedelat puhastusainet või 10% piiritust. Aitab lihtsamalt pesta ja hoiab käsnad kauem puhtad
9. Pesemisel kasutada käsna loputamiseks kahte veepange (1. x loputus mustemas vees- 2. x loputus enne uut pinnapesu puhtamas vees)
10. Vuugipesukäsnad lähevad vuugitäitest umbe ruttu ja muutuvad kasutamiskõlbmatuks. Seega kulub käsnasid tunduvalt rohkem kui tavalise vuugiga töötamisel.

KERAPOXY CQ

(RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide. Lihtsa paigalduse ja kerge puhastatavuse eriti sobiv suure põrandapindade puhul. Suur mehaaniline ja keemiline vastupidavus.  21 erinevat värvitooni. Värvikaart.

KERAPOXY
DESIGN

Kahekomponentne dekoratiivvuugisegu välis- ja sisetingimustes keraamiliste plaatide, looduskivide, eriti klaasmosaiigi paigaldamiseks ja dekoreerivaks vuugitäiteks. Kerapoxy Design on võimalik segada Mapeglitter helvestega saavutamaks erilist dekoreerivat tulemust. Saadaval 30 värvitoonis ja neutraalsena.  english.
MAPESIL  AC

32 värvitooni + läbipaistev. Ühtib Ultracolor Plus värvikaardiga. Universaalne äädikapõhine hallitusvastaste lisanditega silikoon liikuvate vuukide ühendamiseks kuni 25% võimaliku paisumise või kokkutõmbega.  Temperatuuritaluvus -40°C -  +180°C. Probleemsetel pindadel krundiks Primer FD

FUGOLASTIC

Vee asendaja vuugitäitele KERACOLOR. Tõstab vuugi kulumiskindlust ja tugevust, takistab pragude teket, vähendab poorsust ja vee imavust, parandab naket plaadiga.  Vahekord:  1 osa FUGOLASTIC’ut; 3,5 osa  KERACOLOR’it.

MAPESIL LM

Neutraalne hallituskindel marmori ja looduskivi silikoon happe- ja liimainetundlike materjalide vuukide tihendamiseks. Kasutamiseks marmori, graniidi, lubjakivi, kvartsiidi, tellise jt. materjalidega. saadaval 9 värvitoonis+ värvitu.

KERANET  

Orgaaniliste hapete baasil puhastusvahend tsemendi,  lubja ja  lubjapiima, paigaldussegu ja vuugitäite jääkide, metallilt kergete roosteplekkide kõrvaldamiseks. Vedelik ja pulber. 

KERAPOXY CLEANER

Spetsiaalne pesuaine epoksiidvuugitäite jääkide puhastamiseks. Eriti efektiivne värskelt vuugitud ja pestud pinna lõplikuks puhastamiseks. Kanda pinnale ja olenevalt pinna mustusest ning eposiidvuugi vanusest lasta seista 10-15 minutist kuni mõne tunnini. Pesta käsnaga ja loputada sooja veega.

PRIMER FD

Krunt silikoonitavatele betoon-, klaas-, puit- jt. probleemsetele pindadele; sobiv ka vuugitäite katmiseks ja kaitseks  säilitades vuugi värvi ja kergendades hooldust.

Legend: segude markeering

         

Tulemusi ei leitud!