Plaatimissegud

Legend segude markeeringutest:


       

 

KERABOND T

(C1T) - plaatimissegu igat liiki keraamiliste plaatide ja mosaiigi kleepimiseks mahupüsivatele   aluspindadele sees ja väljas .Vee- ja külmakindel. Probleemsetel pindadel lisada ISOLASTIC -ut. (Kipspinnad katta eelnevalt  PRIMER G -ga). 
Kulu: 2-5 kg/m².

KERAFLEX

(C2TE) - püsielastne plaatimissegu kõikidele pindadele (v.a. puit ja metall) sees ja väljas. Keraamilistele plaatidele küttesüsteemide kohal.Hüdroisolatsiooniga Mapegum WPS ja Mapelastic kaetud pindade plaatimiseks. Sobib üleplaatimiseks. Veekindel. (Kipspinnad katta eelnevalt PRIMER G -ga). Võimaldab teha kiiresti parandustöid. Käidav 3-4 tunni pärast.
Kulu: 2-5 kg/m².

KERAFLEX
MAXI S1

(C2TE S1) - Kõrgendatud omadustega paigaldamisel vertikaalse libisemiseta ja pikendatud avatud ajaga elastne Dust Free (tolmuvaba) tehnoloogial tsementliim keraamilistele plaatidele ja looduskividele: eriti sobilik suuremõõtmeliste keraamiliste plaatide ja looduskivide paigaldamiseks (liimikihi paksus 3-15 mm). Sobib raskelt koormatud põrandatele. (inglisekeelne)
Kulu: 1.2 kg/m² paksusmillimeetri kohta.
KERAQUICK

(C2FT S1) - kiirkivinev, püsielastne plaatimissegu  kõikidele  pindadele (v.a. puit ja metall, sel juhul kasutada vee asemel Latex PLUS) sees ja väljas. Keraamilistele plaatidele  põrandaaluste küttesüsteemide kohal. Veekindel. Käimiskuiv, valmis vuukimiseks 2-3 tunni möödudes. (Kipspinnad katta eelnevalt PRIMER G -ga).
Kulu: 2-5 kg/m².

KERALASTIC

(R2) - kahekomponentne polüuretaan- plaadiliim. (komponent A 9,4 kg+ komponent B 0,6 kg). Võimaldab samaaegselt aluspinna isoleerimist. Sobib kõikidele aluspindadele sees ja väljas, ka metallile. Ainus segu, mis võimaldab veetundlike kunst- ja naturaalmarmori liikide (roheline marmor jt.) kleepimiseks. 
Kulu: 2-3,5 kg/m².

GRANIRAPID  

(C2F S1) - kiirkivinev, kahekomponentne, püsielastne kõikidele pindadele (v.a. puit ja metall) sees ja väljas. Veekindel.   Käidav 3-4 tunni, valmis vuukimiseks 3 tunni möödudes. Survetugevus 31,5 N/mm².    Eriti sobiv looduskivi, naturaal- ja kunstmarmori, suuremõõtmeliste plaatide jne. paigaldamiseks. HALL  (komponent A 25 kg + komponent B 5,5 kg), VALGE (22,5kg + 5,5 kg) 
Kulu: 2-5 kg/m².

ADESILEX P22

(C2TE) - kasutusvalmis valge pasta plaatimiseks kuivades ruumides. Väga elastne, sobib ka vibreerivatele ja nõtkuvatele, ka puitkiud, vineer jt;  vaid  imavatele alustele. Vuukimiseks valmis 24 tunni pärast.
Kulu: 1,5 – 3 kg/m2

KERACRETE (C2T) - A - komponent elastse, kahekomponentse  kleepsegu kasutamiseks kõikidele pindadele sees ja väljas.Segada kas KERACRETE POWDER (C2T- valge, hall) või tsemendi ja liivaga (1: 3). Eriti sobilik klaasmosaiigi paigaldamiseks,  valge samaaegselt ka vuugitäide.
ADESILEX  P4

(C2F)- keskmise elastsusega põranda plaatimissegu sees ja väljas. Võimaldab 3-20 mm paksuse kihina samaaegselt pinna tasandamist (isetasanduv) Tagab 100% nakke. 
Kulu: 1,6  kg/m² paksusmillimeetri kohta e.(4 – 10 kg/m²-le).

ADESILEX P10

(C2TE) - valge, tsemendipõhine peeneteraline erisegu klaas- ja keraamilise mosaiigiga plaatimiseks;  niisketes ruumides ja basseinides kasutada vee asemel ISOLASTIC- u  ja vee segu 1:1.
Kulu: 2- 5 kg/m².

ELASTORAPID

(C2FTE; S2) - kahekomponentne, väga elastne, heade omadustega kiirelt kuivav ja tarduv plaatimissegu keraamilistele plaatidele ja looduskividele (segu paksus paigaldamisel kuni 10 mm).
Kulu 3-8 kg/m². Segukamm nr. 4, 5, 6 või 10. (inglisekeelne)

ISOLASTIC

plaatimissegu (KERABOND T , KERAFLOOR -C1 ) püsielastseks muutev lisand, parandab nakkumist aluspinnaga, muudab kasutatava segu veekindlaks. Kasutatakse kõikidel pindadel ( v.a. metall), eriti väljas vastutusrikaste fassaadide, basseinide, terrasside jne., ka suuremõõtmeliste plaatidega (üle 100 x 100 cm) katmisel.  Segamisvahekord: 4 kg ISOLASTIC :  25 kg  plaadisegu, s.o. (1:6,25), ülejäänu vett.Suuremõõtmeliste plaatide korral segada vaid ISOLASTIC-uga

ULTRALITE S1

Ühekomponentne, elastne  (S1) kergestipaigaldatav, äärmiselt väikese kulunormiga ( 1,5-2,5 kg/m²) plaadiliim keraamilistele plaatidele ja looduskividele. Sobib kasutamiseks laevadel, puit - ja puitlaastplaatidel, tsementplaatidel ning rõdudel, fassaadidel jt. välispindadel, mis on tundlikud temperatuurikõikumistele. 15 kg kott.

Inglisekeelne tooteleht

ULTRALITE S2 

 

C2E S2 - Ühekomponentne, ülielastne  (S2) kergestipaigaldatav, äärmiselt väikese kulunormiga (1,5-2,5kg/m²) plaadiliim keraamilistele plaatidele ja looduskividele. Sobib kasutamiseks laevadel, puit - ja puitlaastplaatidel, tsementplaatidel ning rõdudel, fassaadidel jt. välispindadel, suuremõõtmeliste õhukeste portselanplaatide liimimiseks küttega põrandale jne,pindadele, mis on tundlikud temperatuurikõikumistele. 15 kg kott =  25 kg kott tavasegu 

MAPEI  illustreeritud brosüür toodetest keraamilistele plaatidele ja looduskividele: 

Tulemusi ei leitud!