I-Drain rennitrapid

 

I-Drain Euroopa kvaliteet.

I-Drain trapp oma innovaatilisuses ja täiustatud lihtsuses on leidlik lahendus pea igaks olukorraks pesuruumide ehituses, kus kasutatakse rennikujulisi äravoolulahendusi, olgu siis tegu hoonete renoveerimise, rekonstrueerimise, uusehituste v. kergemate puitkonstruktsioonmajadega, kus tarbevee äravoolusüsteemi juhtimisel oodatakse garanteeritud lekkekindlat tulemust.

Täna on turul saadaval palju sarnaseid tooteid, kuid I-Drain trappide eripära seisneb nendesse integreeritud tugevas ja tihedas hüdroisolatsiooni kangas, madalas süvistuskõrguses ( betooni süvistatava 1 tükis pressitud AISI 316 (happe- ja kloorikindel) renni kõrgus on 54 mm, mudel: Linear 54), trapikaane reguleeritavas kõrguses, mis on eeliseks, kui paigaldatavate põrandaplaatide paksust veel ei teata, innovaatilises sifoonis (läbilaskega 26,5L/min. EN1253 ) , mis on puhastuseks kergesti eemaldatav. Lisaks saab äravooluava sulgeda siibriga vältimaks ebameeldiva lõhna levikut kanalisatsioonist, seda juhul kui viibitakse pikemalt eemal ja sifoon kuivanud.

Trappide paigaldusprotsess on lihtne ja kindel tänu polüstüreenist paigaldusplokile, see välistab vajaduse eraldi jalgade reguleerimiseks (paljude teiste lahenduste juures). Seetõttu on trapi paigaldamine valitud kohta oluliselt lihtsam, kiirem ja täpsem. Professionaalid kiidavad!

I-Drain on madalaim trapp proportsionaalselt suurima läbilaskevõimega

I-Drain on loodud, välja töötatud ja arendatud Belgias. Kirjeldatav toode loodi lahendamaks olemasolevate lineaarsete äravoolude puudujääke. Koostöös tootearenduse ekspertidega lansseeriti  ainulaadne ning kõrgekvaliteetne äravoolusüsteem. Tehasegarantii 10 a.

 

Tähtsaimad nõuded I-Drainile:

•  Kindel konstruktsioon

• Uuenduslik sifoon

• Tagatud läbilaskevõime

• Lihtne paigaldus

• Lihtne ja tõhus hooldus

 

Standard mudelid:

I-DRAIN ONE SS LINEAR 54 

600, 700, 800, 900, 1000, 1100 ja 1200 mm ( 1 sifoon 26,5L/min)

900, 1000, 1100 ja 1200 (2 sifooni, läbilaskega 45L/min)

 

I-DRAIN ONE ABS LINEAR 54  (ABS plastikust süvistatav renn)

600, 700, 800, 900, 1000 ja 1200 mm (1 sifoon)

Vali sobilik toode: I-Drain mudelid

Paigalduse juhis.

Osad tooted laos olemas, lisainfo: tallinn@plaadipunkt.ee

Tulemusi ei leitud!