Epoksümaterjalid (EPO)

Epoksümaterjalid

MAPEPOXY L Kahekomponentne epoksüliim vana ja uue valatava betooni liitmiseks ning betooni pragude liimimiseks. Uusbetoon paigaldatakse värskele Mapepoxy L kihile saavutamaks monoliitset ühendust. Kasutamine: rõdud, trepid, põrandadsise- ja välistingimustes ning postid ja talad. Paigaldamine pintsli, rulliga või valades pragudesse. Suuremate pragude liimimisel segada liim tsemendiga vajaliku viskoossuse saavutamiseni. Mapepoxy L kuivamisaeg on +20ºC juures 20 min.Kulu 0,5-1,5 kg/m2. Pakend:1,25 kg; 4,5 kg; 9 kg kompl.
EPOJET Vedel lahustivaba epoksüvaik betooni pragude parandamiseks. Betooni pragude parandamiseks injekteerimise või valamise teel. Kulu pragude parandamisel 1,1 kg/l,  horisontaalsetel pindadel 1,1 kg/m2 per mm. Pakend 5 kg (A+B); 2,5 kg (A+B).
ADESILEX PG1 Kahekomponentne epoksiidliim betooni parandusteks, metallplaatide (lisaarmatuuri) liimimiseks betoonile, pragude sulgemiseks enne injekteerimist ning suurte pragude parandusteks põrandatel jt betoonpindadel. Mõeldud ka looduskivide , telliste ja betoonelementide liimimiseks.  Kulu 1,5 kg/m2 ühe mm kihi korral. Pakend: (A+B)6 kg , (A+B) 2 kg. Parandatavate pindade temp minimaalselt +5C. Mitte kasutada liikuvates vuukides! vt. ka Ingl.
MAPEPOXY BI/ BI/IMP

MAPEPOXY BI/IMP -Kahekomponentne epoliim pragude liimimiseks ja  täitmiseks betoonis.Taastab betooni tugevuse. Hea kapillaarne imavus,täidab praod alates 0,2 mm. Heade voolamisomaduste tõttu valgub ka lahtilönud segukihtide ja keraamika alla. Pakend: 1 kg komplekt(A+B)

MAPEPOXY BI -  Kahekomponentne epoliim injekteerimiseks pragude liimimiseks ja täitmiseks betoonis. Taastab betooni tugevuse Suuremate pragude täitmiseks lisada epoksüle vajaliku viskoossuse saamiseni tsementi. Kulu 1,1 kg/l. Pakend 1 kg kompl. (A+B).

MAPEPRIMER W

Vesialuseline, kahekomponentne epoksükrunt betoonile sise- ja välistingimustes . Mapeprimer W on madala viskoossusega ja läbipaistev epoksükrunt mis imendub hästi betooni ja tagab nakkuvuse. Mapeprimer W võib kasutada ka betooni ja kivipindade kaitseks. Paigaldamisel jälgida, et krunt moodustaks pindadel ühtlase kattekihi. Kasutamine: rõdud ja terrassid, trepid, põrandad nii sise- kui välistingimustes ja vertikaalsed pinnad. Mapeprimer W- d ei kasutata nakkumise parandamiseks koos liivaga. Paigaldamine rulli, pintsli või pritsiga. Kulu 0,2-0,3 kg/m2. Erikaal 1,04 g/cm3. Pakend 1 kg; 3 kg; 10 kg plastnõu.

MAPECOAT UNIVERSAL Universaalne kahekomponentne lahustivaba epoksüliim dekoratiivliivaga põrandatele, klaasfiibri liimimiseks, betoonpindadele kulumiskindla kaitsekihi tegemiseks jne. Mapecoat Universal on kasutusel nii krundina, tolmutõkkena, klaasfiibri ja erinevate kivide liimina, põrandate katmisel, dekoratiivpõrandate tegemisel värvilise liivaga ja betoonpindadepindade kulumiskindla kaitsekihina. Mapecoat Universal moodustab kemikaalide kindla, tugeva ja kergelt puhastatava kergelt kollakat tooni kaitsekihi. (Võrreldes teiste EPO võõp katetega kolletud ajajooksul vähem.) Komp. A  ja B segada korralikult 2-3 min jooksul. Paigaldus pintsli, rulli või lattharjaga segamisest 30 min jooksul. Temp. paigaldusel  min +10ºC. Erinevate kihtide paigaldamise vahel 12-16 tundi, kuid mitte rohkem kui 24 tundi. Kulu 0,15-1,15 kg/m2. Pakend:1 kg; 3kg; 9kg plekknõu.
MAPEFLOOR SL Kolmekomponentne isetasanduv lahustvaba epoksüpõrand betoonile ja metallpindadele . Mapefloor SL on kasutamiseks põrandate ehitamisel tööstuste, tootmishoonete ja ladude betoon- ja metallpõrandatel. Puhastatud pinnad katta eelnevalt Mapecoat BP või Universal- iga. Nakkumise kindlustamiseks võib visata  märjale krundikihile kuiv ja puhas liiv. Komponendid A ja B segada ning lisada komp C (filler) temperatuuril +15+25ºC juures 3-4 minutit. Paigaldamine 1-2 mm kihina. Dekoratiivliivaga (teraga 0,4-0,8 mm) tehtud põrandad 3-10 mm ehitada üles mitmes kihis. Paigaldus pintsli, rulli või lattharjaga ning alates komponentide segamisest 50 minuti jooksul. Temp. paigaldusel min +10ºC. Erinevate kihtide paigaldamise vahel 12-16 tundi, kuid mitte rohkem kui 24 tundi. Kulu 1,55 kg/l. Pakend: 20,2 kg (A+B+C).
MAPEPRIM SP Krundiks epoksüle, metallile, ker. plaatidele, linoleumile, vanale värvile jt.
MAPECOAT LL Kasutamisel koos liivaga dekoratiivpõrandate ehitusel.
MAPECOAT C Tankide/mahutite katmine
MAPECOAT S Epoksü klaasfiibri paigalduseks. Veemahutid:- 3-5 kihti fiiberklaasi vaheldumisi MAPECOAT S- iga.
MAPECOAT GRAFIT Epoksiid antistaatiliste põrandate ehitamisel
MAPECOAT SILOVERN Kahekomponentne, lahustivaba, pika paigaldamise ajaga epoksüvärv silohoidlatele, aedviljadehoidlatele, lautadele, sõnnikuhoidlatele jms betoonpindadele. Mapei soovitab täiusliku tulemus saavutamiseks eelnevalt betooni poorid sulgeda epoksüpahtliga Mapepoxy Cem-S. Mapecoat Silovern kulu 0,2-0,3 kg/m2. Pakend 10 kg kompl. (A+B). Paigaldamise temperatuur minimaalselt +5...+10ºC. Mitte kasutada otseses kontaktis toiduainetega! Aja möödudes muutub värv toonilt tumedamaks!
MAPECOAT DV Epokate joogiveele
MAPECOAT KB Kemikaalide kindel
MAPECOAT SRG Kemikaalide kindel

LIHTNE NIISKUSE TEST: 1 m² kile teipida betoonpõrandale. Kui 48 h möödumisel on kile all auru ja kondenseerunud vett ning betoon tumenenud, on edasiste tööde alustamiseks vara.

VÄRVIKAART epoksümaterjalidele

JUHENDEID

1. Konstruktsioonide ja betooni liitmine
2. Pragude liimimine betoonis
3. Mahutite parandus ja nende pindade katmine
4. Betooni täiendav armeerimine metallplaatide epoksüga liimimisel pinnale

THE  BUILDER´S PARTNER WORLDWIDE

Plaadipunkt AS

MAPEI toodete  müügikonsultant:

Mati Paas GSM +372 51 82 907 mati@plaadipunkt.ee

Tulemusi ei leitud!