Vuugitäited ja abimaterjalid

MAPEI vuugitoonide tabel - vaata lähemalt!

KERACOLOR

(CG2WA) - FF Vuugitäide 0- 6 mm vuukidele. GG: 4 - 15 mm vuukidele.   Keraamilistest plaatidest, klaasmosaiigist, looduslikest kividest ja plastikseinaplaatidest seinte ja põrandate vuukide täitmiseks sees ja väljas. Probleemsetel pindadel lisada FUGOLASTIC-ut!

Kulu: 0,4-1,0  kg/m².

Tellimisel!

ULTRACOLOR PLUS

(CG2WA) - Kiirkivinev (tarduv) vuugitäide 2 kuni 20 mm laiuste vuukide täitmiseks sees ja väljas. Vetthülgava DropEffect ja hallitusvastase BioBlock lisanditega. Käidav 3 tunni möödudes. Ainus vuugitäide maailmas, mis vastab USA ANSI  A1 18,6-1992 normidele. 3 päeva möödumisel ületab 28 päevale esitatavad minimaalnõudmised. Survetugevus 3 tundi peale vuukimist 12 N/mm², lõplik survetugevus 28 N/mm². Basseine võib täita veega 24 tunni pärastKulu: 0,4-1,5  kg/m².

Tooted laos!   

PaigaldusVIDEO

KERAPOXY

(R2T); (RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide kõikidele plaaditüüpidele, nii sees kui ka väljas. Vajalik põranda ja seinte vuukide täiteks kui on kõrgendatud happelisus (piimatööstus) ja tugeva koormusega põrandad. 26 värvitooni.  

Tähtsad asjad mida silmas pidada Kerapoxy, Kerapoxy Design ja Kerapoxy CQ -ga (EPO) vuugitäitega vuukides

1. Vuugitäite valmistamisel peab täpselt kinni pidama tootejuhendist. Komponentide (A ja B) suhe on kaalupõhine ja seda (kaalu)suhet rikkuda ei tohi
2. Ruumi ja vuugitava pinna temperatuur peab olema ca´+25C (kui on alla selle, siis on Kerapoxy paks ja halva "voolavusega". Ka juba +15C juures on Kerapoxy vuukidesse surumine raske ning aine kipub "kaasa rullima")
3. Oma pakendis, nõu sees, olev Kerapoxy peab ka olema soe (st. kas eelnevalt seisnud soojas toas või siis enne kasutusele võttu soojendada soojas vannivees hoides)
4. Vuukimiseks kasutatav vuugilabidas (spaatel) peab olema EPO vuugile sobivalt kõva kummist äärega
5. Vuugilabidat hoitakse vuukides 90 kraadise nurga alla vuugitava pinna suhtes
6. Kui ruum ja vuugiaine on ca´ sobiva temperatuuriga (ca +25C), siis ca 45 minuti-
1 tunni möödudes vuukimise alustamisest tekib Kerapoxy vuugi pinnale nahk ja võib alustada pesu ning vuugile kuju andmisega. Tähelepanu! - pesta hästi ettevaatlikult, õrnalt vuugipesuks sobiva käsnaga õrnalt pinnale surudes, et värsket vuuki vuugivahest mitte välja pesta!
7.  Pesemisel kasutada käsna loputamiseks kahte puhta, leige veega pange (1x loputus mustemas vees- 2x loputus enne uut pinnapesu puhtamas vees)
8. Pesuveesse võib lisada 3%4% KERANET (Mapei) vedelat puhastusainet või 10% piiritust. Aitab tunduvalt lihtsustada ja pikendada käsnade puhtana hoidmist ning pindade pesu
9. Epo-vuukidega vuukimisel on loomulik, et vuugipesukäsnad lähevad vuugitäitest umbe ja muutuvad kasutamiskõlbmatuks. Seega kulub käsnasid tunduvalt rohkem kui tavalise vuugiga töötamisel.

Tellimisel.

PaigaldusVIDEO

KERAPOXY CQ

(RG) - Kahekomponentne kemikaalikindel vuugitäide. Lihtsa paigalduse ja kerge puhastatavuse eriti sobiv suure põrandapindade puhul. Suur mehaaniline ja keemiline vastupidavus.  21 erinevat värvitooni. Värvikaart.

Tellimisel.

KERAPOXY EASY
DESIGN

Kahekomponentne dekoratiivvuugisegu välis- ja sisetingimustes keraamiliste plaatide, looduskivide, eriti klaasmosaiigi paigaldamiseks ja dekoreerivaks vuugitäiteks. Kerapoxy Design on võimalik segada Mapeglitter helvestega saavutamaks erilist dekoreerivat tulemust. Saadaval 30 värvitoonis ja neutraalsena.  english.

Tooted laos!

PaigaldusVIDEO

MAPESIL  AC

32 värvitooni + läbipaistev. Ühtib Ultracolor Plus värvikaardiga. Universaalne äädikapõhine hallitusvastaste lisanditega silikoon liikuvate vuukide ühendamiseks kuni 25% võimaliku paisumise või kokkutõmbega.  Temperatuuritaluvus -40°C -  +180°C. Probleemsetel pindadel krundiks Primer FD

Tooted laos

FUGOLASTIC

Vee asendaja vuugitäitele KERACOLOR. Tõstab vuugi kulumiskindlust ja tugevust, takistab pragude teket, vähendab poorsust ja vee imavust, parandab naket plaadiga.  Vahekord:  1 osa FUGOLASTIC’ut; 3,5 osa  KERACOLOR’it.

MAPESIL LM

Neutraalne hallituskindel marmori ja looduskivi silikoon happe- ja liimainetundlike materjalide vuukide tihendamiseks. Kasutamiseks marmori, graniidi, lubjakivi, kvartsiidi, tellise jt. materjalidega. saadaval 9 värvitoonis+ värvitu.

KERANET  

Orgaaniliste hapete baasil puhastusvahend tsemendi,  lubja ja  lubjapiima, paigaldussegu ja vuugitäite jääkide, metallilt kergete roosteplekkide kõrvaldamiseks. Vedelik ja pulber. 

Laos

ULTRACARE KERAPOXY CLEANER

Spetsiaalne pesuaine epoksiidvuugitäite jääkide puhastamiseks. Eriti efektiivne värskelt vuugitud ja pestud pinna lõplikuks puhastamiseks. Kanda pinnale ja olenevalt pinna mustusest ning eposiidvuugi vanusest lasta seista 10-15 minutist kuni mõne tunnini. Pesta käsnaga ja loputada sooja veega.

Laos

PRIMER FD

Krunt silikoonitavatele betoon-, klaas-, puit- jt. probleemsetele pindadele; sobiv ka vuugitäite katmiseks ja kaitseks  säilitades vuugi värvi ja kergendades hooldust.

Legend: segude markeering

         

Tulemusi ei leitud!